До старту
залишилось
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Офіційний спонсор
  • Титульний спонсор

Open Run Day

З 1 квітня у Дніпрі та районних центрах проходить серія безкоштовних бігових тренувань Open Run Day в рамках підготовки учасників до масової бігової події – Interpipe Dnipro Half Marathon 2017. Ініціатором тренувань виступила компанія Run Ukraine, що другий рік поспіль організовує Дніпровський півмарафон.

Щосуботи о 9:00 у різних локаціях міста збираються любителі бігу та фінтес ентузіасти, яких об’єднує спільна мета – старт на Дніпровському півмарафоні 28 травня. Кожен обирає собі групу в залежності від рівня підготовки. Open Run Day розраховані як на учасників середнього рівня підготовки, що планують забіг на дистанцію 5 або 10 км, так і на атлетів, які будуть долати головну дистанцію Interpipe Dnipro Half Marathon 2017 – 21, 0975 км.

Заняття у Дніпрі проводять співорганізатори заходу – тренери бігового клубу Start Dnipro.

З 6 травня географія відкритих тренувань розширилась. Open Run Day «дойшли» до  Кам’янського, Новомосковська та Нікополя.

Розклад наступних тренувань у Дніпрі та містах області:

6 травня – ж/м «Перемога» (Дніпро), площа Калнишевського (Кам’янське), стадіон «Металург» (Новомосковськ), парк «Перемоги» (Нікополь). 

13 травня – збір групи біля історичного музею (Дніпро), площа Калнишевського (Кам’янське). Локації у Новомосковську та Нікополі уточнюються, слідкуйте за анонсами.  

20 травня – завод Інтерпайп (вул. Дніпросталевська 4).

Для участі у тренуванні на території заводу необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням https://goo.gl/forms/vMsldEl689dOWYAZ2  та мати при собі паспорт або водійські права.

Локації у Новомосковську та Нікополі уточнюються, слідкуйте за анонсами.   

27 травня – парк ім. Глоби (Дніпро).

Як добратися до локацій Open Run Day у Дніпрі, дивіться на мапі за посиланням https://clck.ru/ApqEB  

Долучайтесь до бігового ком’юніті у вашому місті та готуйтесь до нових рекордів!

Щоб першим дізнаватися про новини Дніпровського півмарафону та слідкувати за графіком тренувань, підписуйтесь на офіційну сторінку заходу у Фейсбуці www.facebook.com/DniproHalfMarathon