До старту
залишилось
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Офіційний спонсор
  • Титульний спонсор

Медична довідка

Для громадян України:

Відповідно до Правил INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 медична довідка або медична страховка, яка покриває участь у спортивних змаганнях, або страховка від нещасних випадків обов’язково необхідна для дистанцій

  • Півмарафон 21.0975 км.

Отримати медичну довідку можна у будь-якій клініці, поліклініці чи диспансері.

Отримати страховку можна в будь-якому страховому агентстві.

У довідці має бути зазначено, що учасник допущений до Змагання на обрану ним дистанцію. Також на довідці мають бути підпис та печатка лікаря, печатка медичного закладу, який видав медичну довідку.

Важливо! Ксерокопія медичної довідки або страховки приймається тільки при пред’явленні оригіналу. Медичні довідки не повертаються.

Шаблон медичної довідки скачати тут.

Громадяни іноземних держав зобов’язані надати медичну страховку, яка покриває участь у спортивних змаганнях або страховку від нещасних випадків тільки для дистанцій 21.0975 км біг. Медична довідка не потрібна.

Медична довідка не потрібна для наступних дистанцій:

Організаційний комітет наполегливо рекомендує  всім учасникам підійти з особливою відповідальністю до медичного обстеження та все ж зробити спортивний медичний огляд.

УВАГА! Учасники без медичної довідки або без медичної страховки, яка покриває участь у спортивних змаганнях, або страховки від нещасних випадків не будуть допущені до змагання.